Bert Natter – Begeerte heeft ons aangeraakt

Drank, seks, pauwen, klavecimbels, kermis, een begrafenis, spijkers in bakjes en uitgebreid eten op het Groningse platteland.

Begeerte heeft ons aangeraakt NatterBegeerte heeft ons aangeraakt van Bert Natter is een boek vol kleurrijke personages die zich voortdurend bewegen op de grens tussen genialiteit en gekte. Absurdisme in zijn meest vrolijke, lichtvoetige vorm. Leven en laten leven.

Vuurwerkramp Enschede

De tegenpool van alle lichtvoetigheid is de vuurwerkramp in Enschede. Absurdisme in zijn meest rauwe, tragische vorm. Een plotseling einde aan alles, littekens voor het leven.

Lauwerkrans voor Natter

Begeerte heeft ons aangeraakt is een debuut dat niet alleen een lauwerkrans verdient, maar vooral ook een vervolg. Natter heeft mij geraakt met de roman. En een begeerte gekweekt naar meer.


 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *